Україна, Київ
о. Труханів, спортбаза "Зеніт"
+38(066)5129555
+38(063)4351035
8:00 - 20:00
Без вихідних!


Прокатний центр
Амiгос Тур

Ми за здоровий спосіб життя!

 
Прокат байдарок київ, оренда байдарок київ
 
Прокат сапбордів київ, оренда сапбордів київ
 
Прокат каное київ, оренда каное київ
 
Прокат бігових лиж київ, оренда бігових лиж київ
 

Прокатно-екіпірувальний центр АмігосТур є найбільшим сервісом прокату спортивного інвентарю в центрі Києва, о. Труханів! Оренда велосипедів, байдарок і саппбордов - ці послуги ми надаємо в літній період. Всіх любителів бігових лиж ми чекаємо взимку!

 

Наш прокатний центр розташовується в самому центрі Києва на Трухановому острові. Безпосередня близькість до прогулянковим маршрутами в чудовому лісі робить наш прокат велосипедів практично унікальним і все, що Вам потрібно зробити - це взяти велосипед на прокат і відразу ж відправитися в захоплюючу подорож по стежках Труханового острова.

 

Для тих хто хоче взяти байдарку на прокат і провести свій відпочинок борознячи хвилі Дніпра - ласкаво просимо в АмігосТур! Адже тільки наш прокат байдарок і каное розташований на березі річки Дніпро і Ви зможете не втрачаючи дорогоцінного часу зайнятися своїм улюбленим захопленням.

 

АмігосТур - це унікальна можливість для Вас, Ваших близьких і друзів провести незабутній відпочинок на природі, на березі річки, взяти на прокат велосипед або байдарку і з головою зануритися в первозданну природу Труханового острова. Ми чекаємо Вас і саме для Вас ми працюємо без вихідних! Приїжджайте: ми знаходимося в самому центрі Києва.

 

Спортивна база "Зеніт" розташувалася на Трухановому острові в самому центрі Києва, що дозволить Вам не покидаючи міста потрапити в справжній оазис серед кам'яних джунглів і відпочити на природі.

 

Оренда спортивного інвентарю та екіпіровки для заняття активним спортом Якщо потрібно взяти в оренду велосипед або байдарку для відпочинку на вихідних в Києві і провести незабутньо час в самому центрі києва на Трухановому острові. Ви вирішили з користю для здоров'я провести час всією сім'єю на природі і покататися на велосипедах. Друзі запросили Вас покататися на сапбордах і Ви разом вирішуєте де взяти сапборд на прокат в Києві? Ласкаво просимо в АмігосТур де Ви знайдете все для здорового способу життя!

ВЗЯТИ НА ПРОКАТ

послуги оренди спортивного інвентарю

Прокат
велосипедів

Оренда сучасних велосипедів в ідеальному технічному стані. Без вихідних!

 

Прокат
байдарок
сапбордів

Оренда байдарок і сапбордів на Трухановому острові в центрі Києва. Без вихідних!

 

Прокат
лиж

Оренда бігових лиж. Екіпірування будь-яких розмірів. Послуги інструктора. Без вихідних!

 

15000+

задоволених клієнтів

350+

прокатних комплектів

10+

років успішної роботи