Україна, Київ
о. Труханів, спортбаза "Зеніт"
+38(066)5129555
+38(063)4351035
8:00 - 20:00
Без вихідних!


Прокат велосипедів Київ
Амігос Тур

Взяти велосипед в оренду в Києві!

Оренда велосипедів в центрі Києва

Взяти велосипед в оренду в Києві
Взяти велосипед в оренду в Києві
Взяти велосипед в оренду в Києві

Впевнений багато хто задається питанням як з користю для здоров'я провести ці вихідні? Можна поїхати на природу і погуляти по лісі, або посивіти біля річки з вудкою - так все це відпочинок на природі і природно буде корисний для вашого здоров'я, але все це як то набридло і AmigosTour хоче запропонувати Вам оренду велосипедів в нашому прокатному центрі.
Активний відпочинок на природі - це дійсно саме те, що Вам потрібно! Вам просто необхідно відвідати наш прокат велосипедів і взяти велосипед в оренду насолодитися незабутнім велопробігом по Трухановому острову. Такий відпочинок підійде для всієї родини так як в нашому прокаті є велосипеди не тільки для дорослих і підлітків, а й для дітей ми теж що небудь підберемо.

 
Взяти велосипед в оренду в Києві
 

Зовсім не обов'язково чекати вихідних адже у Вас є унікальна можливість взяти велосипед на прокат в будь-який день тижня! AmigosTour - це прокат велосипедів або оренда велосипедів в центрі Києва на Трухановому острові, а це значить, що Вам не потрібно далеко їхати і Ви можете слідкувати за своїм здоров'ям практично кожен день взявши на прокат велосипед і хоча б годинку просто покатавшись по дивному лісі вздовж річки .
Орендувати велосипед можна в нашому прокаті велосипедів який знаходитися на території спортивної бази «Зеніт». Дорогі друзі, пропонуємо вам скористатися послугами нашого прокату велосипедів.
На відміну від автомобіля, велосипед екологічний, не споживає паливо і відповідно не забруднює навколишнє середовище, його можна припаркувати в будь-якому місці і об'їхати всі пробки. Але найголовніше, катаючись на велосипеді, ви приносите користь своєму здоров'ю. Плюс ви можете взяти в оренду велосипед за невелику ціну і заощадити гроші. Одним словом, суцільні переваги!
У нас високоякісний прокат велосипедів в Києві і Ви можете взяти в оренду велосипед в ідеальному технічному стані. Ціни низькі. Вибір величезний. Сервіс на п'ять з плюсом! Візьміть в оренду велосипед і долучитися до здорового, активного способу життя. Разом ми зробимо наше життя яскравішим!
Dear guests of the city of Kiev. You can rent a bicycle at our rental center. Bicycle rental in Kiev at the lowest prices.

 

Умови прокату:

Спорт інвентар видається під ЗАСТАВУ:
Паспорт + 1000 грн.
Закордонний паспорт, посвідчення водія + 500 грн.
Застава береться як страховка від поломки або нанесення пошкоджень інвентарю трапилися під час оренди, які оплачує клієнт, згідно з прейскурантом цін по ремонту та вартості деталей.
Інвентар не видається людям в стані алко-нарко сп'яніння!!!
Також адміністрація може відмовити у видачі інвентарю без пояснення причин.
Інвентар видається чистим і справним і таким же повертається.
У разі забруднення клієнтом оплачуватися мийка інвентарю (20 грн).

Увага! У будні дні ми працюємо за попередньою домовленістю!